Ferah Nefes Seti 4 Hırsız Sirkeli

İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺280,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺250,00(KDV Dahil)

Ferah Set 4 Hırsız Sirkeli fırsat seti

Set içeriği

Çam kozalağı şurubu (660 cc.) 2 Adet

Çam kozalağı macunu (240gr) 2 Adet

4 Hırsız sirkesi (500 ml.) 2 Adet

Karabaş bitki çayı (25'li) 1 Adet

Şifa Ana Çam kozalağı macunu gücünü, çam kozalağının içindeki pinen maddesinden ve andız pekmezinden alıyor. Fitoterapi ve bitki bilimi uzmanlarımızın geliştirdiği özel bitkisel reçete ile daha da güçlü bir hal alıyor.

Şifa Ana Çam kozalağı şurubu, Adana'nın Toros yaylalarının zirvelerinde yetişen çam kozalağının uygun mevsiminde toplanıp, hiç bir katkı maddesi eklemeden odun ateşinde ağır ağır 4 saat kaynatılarak elde ediliyor.

Şifa Ana'nın özel üretimi olan 4 hırsız sirkesi ismini ilginç bir hikayeden alıyor.

Dört hırsız sirkesinin içeriğinde; Elma sirkesi, Pelin otu, Biberiye, Nane, Sedefotu, Adaçayı, Lavanta, Eğir otu, Tarçın, Karanfil, Zencefil, Muskat ve Tane karabiber bulunuyor.

Dört Hırsız Sirkesinin İlginç Hikayesi

Dört hırsız sirkesinin hikayesi 17.yy’da Fransa’da Marsilya şehrinde yaşanan veba salgınında Bu veba salgını tüm Avrupaya yayılmış ve 25 milyon insanın ölümüne yol açmıştır. dört hırsız vebadan ölen zenginlerin evlerini ve cesetlerini soyuyor ancak bu hastalıktan etkilenmiyorlarmış. . Nihayet hırsızlar yakalanmış ve haklarında idam cezası verilmiş ancak veba hastalığına yakalanmamak için ne yaptıklarını söylerlerse affedilecekleri belirtilmiş onlar da kendilerinin imal ettiği bir sirke ile ellerini yıkadıklarını ve gargara yaptıklarını itiraf etmişler ve formülü açıklamışlar. O tarihten beri yüz yıllardır dört hırsız sirkesi adıyla bilinmiş.

Sirkelerimiz tamamen ev yapımı yöntemle geleneksel şekilde üretilir, hiçbir koruyucu katkı içermez ve ihtiyaç da duymaz. Sirke yaşayan organizmalar içerir ve hep canlıdır, uygun koşullarda karanlık ve serin ortamda saklandığında raf ömrü yoktur, üzerinde oluşan ana dediğimiz oluşum, sirkeyi yaşatan organizmadır, ürünleri edindiğinizde ana oluşmaya devam edebilir, bu küf veya kef değil sirkenin özüdür ve çok kıymetlidir, sirkenin doğallığının ispatıdır. Su ile seyreltilerek tüketilebilir. Geleneksel Doğal fermantasyon ile elde edilir. Pastörize edilmez, Koruyucu, Renklendirici, Tatlandırıcı ve Aroma İçermez. Ürünün kapağı açıldıktan sonra, hava aldığı sürece tortu, renk değişimi ve sirke yüzeyinde ‘’sirke anası’’ adı verilen şeffaf bir tabaka oluşumu gözlenebilir. Bu bozulma belirtisi değildir ve sirke tekrar süzülerek kullanılır. Bu durum fermantasyonun devam ettiğini sirkenin pastörize ve filtre edilmediğini gösterir.

Şifa Ana Karabaş çayı, Adana'nın yüksek rakımlı yaylalarında yabani olarak yetişen karabaş otunu özenle topluyor. Bitki çaylarımızda kullandığımız Poşet çay torbaları (süzen torba) abaka adı verilen bir muz türü "Musa textilis" yapraklarının kalın saplarından çıkan ve 10-25 yaprak taşıyan sürgünden elde edilen liflerden hazırlanıyor. 

İlgili yönetmelik ve yasa gereğince, satışa sunduğumuz ürünlere dair; Endikasyon, Tanı, Belirti ve Hastalık çözümü gibi terimler belirtilerek açıklama yapılamamaktadır.

 

Soru, bilgi, kargo süreci, sipariş, öneri, fiyat ve diğer tüm konular hakkında WhastApp veya ekranın hemen sağ altında bulunan Canlı destek üzerinden bize 7²⁴ erişebilirsiniz.

 
Set İçeriği
2 Adet Çam kozalağı şurubu (660+660 cc.)
2 Adet Çam kozalağı macunu (240+240 gr.)
2 Adet 4 Hırsız sirkesi (500+500 ml.)
1 Adet Karabaş bitki çayı (25'li)
 
Kullanım Bilgisi
Buz dolabında saklayınız.
Kapağı kapalı olarak bekletiniz.
Güneş ışığından muhafaza ediniz.
 
Üretici Firma
ŞİFA ANA Şifalı bitki baharat, Kozmetik ve Gıda Destek Ürünleri İmalat, Paketleme Satış
Sarıhamzalı Mah. 47002 Sk. No:5/A 01355 Seyhan/ADANA
Ürün danışma hattı 0536 664 4080
İşletme Kayıt No:TR-01K-000209
 
Benzer Ürünler