Dev Probiyotik Set No5 (300 ml. Kvass'lı)

İndirim Oranı : %22 İndirim
Fiyat : ₺920,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺720,00(KDV Dahil)

Şifa Ana & Fermente Atölye olarak Probiyotik setleri sizler için hazırlıyoruz. Bu şifalı set içerisinde 12 Adet (300 ml) Pancar kvass, 1 Adet (660 cc) zerdeçallı  turşu, 1 Adet (660 cc) mor lahana turşusu, 1 Adet (660 cc) sade lahana turşusu ve 1 adet (660 cc) havuçlu sauerkraut bulunmaktadır.

Şifa Ana & Fermente Atölye markamızın Probiyotik gıdaları nelerdir? sorusuna onlarca çeşitli probiyotik gıda ve içecekleri geleneksel fermantasyon koşullarına uyarak hiç bir yapay katkı maddesi kullanmadan üreten Şifa Ana & Fermente Atölye markasının üretim tesisi Adana'dadır.

 

Tamamen geleneksel yöntemler ve ata tarifleriyle ürettiğimiz probiyotik içeceklerde katkı maddesi, koruyucu ve renklendirici gibi kimyasallar asla bulunmamaktadır, ısıl işleme tabi tutulmaz, pastörize edilmez. Gıdalarımız yaşayan canlı organizmalar içerir. Fermantasyon süreci sebze ve meyvenin içerisinde bulunan vitamin ve mineralleri yüzlerce kat arttırır.

 

Bu ürün koruyucu strafor içerisinde güvenli şekilde gönderilmektedir.

This product is shipped safely in a protective styrofoam.

 

 

Şifa Ana & Fermente Atölye olarak ürünlerimizin hiçbirinin kimyasal madde ve pestisit (zirai ilaç kalıntısı) içermediğini belirtmekten gurur duyuyoruz. Uluslararası akredite laboratuvarlarda yapılmış analizlerimizi incelemek için tıklayınız.

 

Dikkat! Pancar Kvass ve Kanji içindeki dost bakteriler, ürünler size ulaşana kadar hareket etmeye ve şişe kapağını zorlamaya devam edecektir. Sebebi bu yaşayan dost bakterilerin çoğalmaya devam etmesi ve basınç yaratmasıdır. Canlı, pastörize edilmemiş bu ürünlere fermentasyonu durduracak katkı maddeleri eklemiyoruz. Şişenin kapağını yavaş yavaş açarak biriken bu gazın çıkışını sağlayın. Açarken temiz bir kase içerisine koyarsanız taşma ihtimali olan ürünü şişeye geri koyabilirsiniz. Isınan havaları da göz önüne alarak şişeleri kesinlikle buzdolabında muhafaza ediniz. Açılmış şişeleri 7-10 gün içerisinde tüketmenizde fayda vardır. Kef oluşmaması için kapaklarını sıkıca kapatınız.

 

 

Dev Probiyotikler Set No5 (250 ml. Pancar Kvass'lı)

 

Pastörize edilmeden ürettiğimiz Pancar Kvass ürünümüzün fermantasyonu durdurulmamıştır. Isıl işlem görmediği için yaşayan canlı organizma, vitamin ve mineral barındırmaktadır.

PANCAR KVASS'IN TARİHİ :

 

Kvass, yaklaşık bin yıl önce, bu içeceğin çeşitli türlerinin hala üretildiği günümüz Rusya'sının topraklarında ortaya çıktığı söylenirken bazı çalışmalar kökenin çok daha eskiye dayandığını buldu. Aslen köken, Rusya ülkesinden çok daha eskidir. 1000 yıldan fazla bir süre önce, tarifi Eski Mısır, Babil ve Yunanistan'dan bugün ki Rusya olarak bilinen yere kadar gitti. Bu, Kiril alfabesi icat edilmeden çok önceydi.

 

PANCAR KVASSI! Bu harika içeceğin Rus halkı arasında uzun bir geçmişi var. Bin yıldan fazla bir süredir Rusya ve Ukrayna'da toplumun her kesiminden üyeler tarafından tüketilmektedir ve yaygın olarak sudan daha güvenli bir içecek olarak kabul edilmektedir. Birçok antik kültür, kirlenmiş su kaynaklarını şarap veya bira gibi alkollü içeceklere dönüştürerek çözerken, Kuzey halkı olan Slav'lar bunun yerine ALKOLSÜZ mucizevi sağlık özelliklerine sahip lakto-fermente inanılmaz güçlü bir infüzyon yarattı.

 

Rus tarihçelerin’de bahsedildi. "Kvass" kelimesi "ekşi bir içecek" anlamına gelir ve bin yıl sonra bile çok sayıda insanın tercih ettiği bir içecektir. Büyük Peter döneminde kvass çok popülerdi ve çeşitli tariflere göre hazırlandı. Bugün Rusya'da yaklaşık 50 farklı kvass türü var.

Çavdar ekmeği kvassı en iyi bilineni olsa da bizim için ve dünyada en çok sevilen ve rağbet gören çeşit Pancar Kvassıdır. Rusların kuş üzümü ve ahudududan limon ve kirazlara kadar her türlü malzemeyle kvass yaptıkları biliniyor. Bununla birlikte, en yaygın ve belki de en faydalı alternatif pancardır.

Pancar Kvass, özellikle mineral madde açısından biyolojik değeri çok yüksek bir içecektir. Bol miktarda demir, kalsiyum ve fosforun yanı sıra değeri yüksek B-kompleks vitaminleri (B6, B9, B12) gibi vitaminler içerir. Kvass, bir kişinin B kompleksi vitaminlerinin alımını arttırması gerektiğinde kullanılabilir. 

 

 

 

PANCAR KVASSI NEDEN İÇMELİYİZ ?

 

Fermantasyon süreci pancara; organik asitler, faydalı enzimler, yaşayan dost bakteriler kazandırırken, pancarın içinde bulunan tüm vitaminleri sentezleyerek çoğaltır ve böylece gıdanın besin değerleri binlerce kat arttırır. Pancar kvassı nitratlar açısından zengindir. Tüketildiğinde vücut nitratları nitrik okside dönüştürür.

 

Pancar Kvass, kapsamlı bir besin deposuna sahip harika bir süper besindir. Mükemmel bir sodyum, potasyum, magnezyum, kalsiyum, demir, fosfor, A ve C vitamini, niasin ve lif kaynağıdırlar. Yüksek folik asit, folat, betalainler içerir. Fermantasyon yöntemiyle elde edilen gıdalar yaşayan gıdalardır ve çok değerli besin kaynaklarıdır. Gıdaları fermente etmek, içeriğindeki tüm vitamin ve mineralleri ortaya çıkararak faydalarını arttırır.

 

PANCAR KVASS NASIL YAPILIR ? İÇERİSİNDE KORUYUCU VEYA KATKI VAR MIDIR ? 

 

İçerisinde hiçbir koruyucu veya katkı maddesi yoktur, yaşayan canlı bir içecek olduğu için kvass doğru şartlar sağlandığında kendi kendini zaten korur, Pancar kvass, pancarları; kefir altı suyu, Çankırı kaya tuzu ve içme suyu ile kültürleyerek kurduğumuz (lakto-fermenfe) oldukça besleyici, hiç bir katkı içermeyen fermente edilmiş dost bakterileri içeren bir içecektir.

 

PANCAR KVASS MUHAFAZA ŞEKLİ VE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER:

 

DİKKAT!! Pancar Kvass yaşayan dost bakteriler içeren bir gıdadır. Ürün size ulaşana kadar şişe içeriği hareketlenmeye kapağı zorlamaya devam edecektir. Bunun sebebi yaşayan canlı bakterilerin çoğalmaya devam etmesi yani fermantasyonundevam etmesindendir.
 

Canlı çiğ, yani pastörize edilmemiş kvassınıza fermantasyon durdurucu hiçbir katkı eklemiyoruz. Sizler kvassınız elinize geçtiğinde, taşmayı göz önünde bulundurarak tüketeceğiniz şişeyi açmadan altına bir kap yerleştirerek kapağı açmanızı öneriyoruz.
 

Dikkat: Kvass kanji ve sauerkrautlar'ınız içinde canlı bakteriler olduğu için raf ömrü buzdolabında çok uzundur, Panjar Kanji ve Pancar Kvassı 6 ayda tüketmenizi tavsiye ediyoruz, sebebi ise fazla uzun beklediğinde tadınız keskin olacağı içindir.
 


SAUERKRAUT (EKŞİ LAHANA TURŞUSU) NEDİR ?

Şifa Ana, lakto-fermente ekşi lahana turşusu (660 cc.) Cam kavanozda. Taşıdığı probiyotik özellik sayesinde sauerkraut tıpkı kefir, kimçi, kombu çayı gibi insan bedeni iyiliği açısından oldukça yararlı bir yiyecektir. Probiyotik özelliğinin dışında, A ve C vitaminleri açısından zengindir.
---
Ekşi lahana turşusu (Sauerkraut), Almanya ve Avusturya mutfaklarında çok tüketilen ve sevilen lezzetlerinden biridir. Sauerkraut yani ekşi lahana turşusu, Şifa Ana güvencesiyle sofralarınıza geliyor. Sauerkraut, Almanca ekşi anlamına gelen "sauer" ile bitki anlamına gelen "kraut" sözcüklerinin birleşiminden bir araya gelmiştir ve ekşi lahana anlamına gelmektedir. Taşıdığı probiyotik özellik sayesinde sauerkraut tıpkı kefir, kimçi, kombu çayı gibi insan beninin iyiliği açısından oldukça yararlı bir yiyecektir. Probiyotik özelliğinin dışında, A ve C vitaminleri açısından zengindir.

SAUERKRAUT NASIL YAPILIR ? HERHANGİ BİR KORUYUCU VEYA KATKI MADDESİ VAR MIDIR ?

Şifa Ana Ekşi Lahana-Sauerkraut  (Lakto Fermente) turşumuzda, hiç bir koruyucu veya katkı maddesi kullanılmadığı gibi, sirke veya limon tuzu'da kullanılmaz (limon tuzu dedikleri aslında sitrik asittir, mutfakta kullanmamanızı tavsiye ederiz), turşudaki eşki ve asitik tat kendiiliğinden oluşur sadece kaya tuzu kullanılır, fermantasyon başlangıç kültürü olarak yine lakto-fermente turşu suyumuzu kullanırız.

Başlangıç kültüründeki dost bakterilerin lahananın şekerini yemeye başlamasıyla doğal fermentasyon süreci başlar, hava koşullarına göre fermentasyon süreci 1 aya yakın sürede tamamlanır ve ortaya enfes lezzetli kıtır kıtır,üstelik fermentasyon biliminin gücünün sonucu olarak bu harika besleyici turşu çıkar, Sebzeleri fermente etmek, sebzenin içerdiği vitaminleri yüzlerce kat arttırmakla kalmaz, sebzeye organik asitler mineraller ve dost bakteriler kazandırır.
 

Lahananın, fermentasyon sürecinde bakteriler tarafından bu ön sindirimi yapılmış halinin tüketimi de oldukça yararlı ve keyiflidir. Ekşi lahana turşusu, A ve C vitaminlerinin yanı sıra, B12 açısından da oldukça yararlı bir besin olan sauerkraut, herkes tarafından kullanılmaktadır. Fermantasyonu nedeniyle probiyotik ve B12 deposu bir besindir. B12 Vitaminini önemseyen kişilerce oldukça rağbet görmektedir. Başka hiç bir sebzede bulunmayan B12 vitamini, lahananın fermantasyonu sonrasında ortaya çıkmaktadır.
 

Pastörize edilmemiştir (Çiğ) Lahana turşumuz, yaşayan canlı bir turşudur. Pastörize edilmediği ve ısıl işleme tabi tutulmadığı için, fermantasyondan gelen kazanımlar ve besin değerleri kaybolmaz. Geniş aile iseniz ve bu ürünümüz size küçük geliyorsa, Büyük boy (1 lt) lahana turşusu ürünümüzü tercih edebilirsiniz. 

 

 SAUERKRAUT MUHAFAZA VE TÜKETİM ŞEKLİ

 

Öğünlerinizle birlikte veya öğün üstüne tüketebilirsiniz. Muhakkak buzdolabında saklayınız, turşunuzdan aldıktan sonra bir çatal yardımı ile suyunun içine itiniz, yani turşunun suyun altında kalmasını sağlayınız. Suyu azalır ise içilebilir tuzlulukta yarım çay bardağı kaya tuzlu su yapıp turşunuzun üstüne ilave edebilirsiniz.
İlgili yönetmelik ve yasa gereğince, satışa sunduğumuz ürünlere dair; Endikasyon, Tanı, Belirti ve Hastalık çözümü gibi terimler belirtilerek açıklama yapılamamaktadır.

 

İlgili yönetmelik ve yasa gereğince, satışa sunduğumuz ürünlere dair; Endikasyon, Tanı, Belirti ve Hastalık çözümü gibi terimler belirtilerek açıklama yapılamamaktadır.

 

Ürün hakkında detaylı bilgi ve sorularınız, kargo süreci, sipariş, öneri, fiyat ve diğer tüm konular hakkında bize WhastApp veya ekranın hemen sağ altında bulunan Canlı destek üzerinden bize her zaman ulaşabilirsiniz.

 

 
Pancar Kvass İçindekiler
Pancar
Kefir altı suyu
İçme suyu
Çankırı kaya tuzu
 
Pancar Kvass Kullanımı
Açıldıktan sonra kesinlikle buz dolabında saklayınız.
Midenizde herhangi bir hassasiyet yok ise aç karnına, eğer hassasiyet var ise yemekle birlikte veya yemekten sonra tüketebilirsiniz.
 
Sauerkraut İçindekiler
Lakto-fermente turşu suyu
Çankırı kaya tuzu
İçme suyu
Lahana
   
Sauerkraut Kullanımı
Açıldıktan sonra kesinlikle buz dolabında saklayınız.
Öğünlerinizle birlikte veya öğün üstüne tüketebilirsiniz. Muhakkak buzdolabında saklayınız, turşunuzdan aldıktan sonra bir çatal yardımı ile suyunun içine itiniz, yani turşunun suyun altında kalmasını sağlayınız. Suyu azalır ise içilebilir tuzlulukta yarım çay bardağı kaya tuzlu su yapıp turşunuzun üstüne ilave edebilirsiniz.
Üretici Firma
ŞİFA ANA Şifalı bitki baharat, Kozmetik ve Gıda Destek Ürünleri İmalat, Paketleme ve Satış
Sarıhamzalı Mah. 47002 Sk. No:5/A 01355 Seyhan/ADANA
Ürün danışma hattı 0322 429 33 55
İşletme Kayıt No:TR-01K-000209
 
Benzer Ürünler
 • Kampanyalı Ürünler

  2 Adet Sarımsak & Limon Kürü ( 2 x 660ml. = 1100gr.) Kampanyalı Fiyata.

   

  Üstelik 95₺ değerindeki çok sevilen Biberiye & Limon Sirkesi de hediye!

   

  Şifa Ana & Fermente Atölye olarak ürünlerimizin hiçbirinin kimyasal madde ve pestisit (zirai ilaç kalıntısı) içermediğini belirtmekten gurur duyuyoruz. Uluslararası akredite laboratuvarlarda yapılmış analizlerimizi incelemek için tıklayınız.
  ₺500,00 KDV Dahil
  ₺540,00 KDV Dahil
 • Kampanyalı Ürünler

  Set İçeriği:

  - 2 adet 750ml. cam şişe içerisinde çakşır hidrosolü

  - 3 adet 25'li süzen poşet çakşır çayı

   

  Şifa Ana & Fermente Atölye olarak ürünlerimizin hiçbirinin kimyasal madde ve pestisit (zirai ilaç kalıntısı) içermediğini belirtmekten gurur duyuyoruz. Uluslararası akredite laboratuvarlarda yapılmış analizlerimizi incelemek için tıklayınız.
  ₺430,00 KDV Dahil
  ₺510,00 KDV Dahil
 • Kampanyalı Ürünler

   

  Set içeriği

  Kozalak Macunu (240gr) 2 Adet

  Dört Hırsız Sirkesi (500 ml.) 2 Adet

  Sedir Kozalağı Hidrosolü 1 Adet

   

  Şifa Ana & Fermente Atölye olarak ürünlerimizin hiçbirinin kimyasal madde ve pestisit (zirai ilaç kalıntısı) içermediğini belirtmekten gurur duyuyoruz. Uluslararası akredite laboratuvarlarda yapılmış analizlerimizi incelemek için tıklayınız.
  ₺600,00 KDV Dahil
  ₺730,00 KDV Dahil
  %18 İndirim
  %18İndirim
 • Kampanyalı Ürünler

  Pancar Kvass (6x250 ml) detoks pet şişede (fermente edilmiş kırmızı pancar suyu) Kırmızı pancarın fermente edilmesiyle elde edilen probiyotik bir içecektir. Pancar Kvass içeceği, şalgam tadını andırır ve oldukça zengin minerallere sahiptir. Pancar Kvass sağlıklıdır çünkü yaşayan dost bakteriler içerir. Pancar Kvass (Kırmızı pancar suyu) Şifa Ana & Fermente Atölye kalitesiyle daha sağlıklı.

   

  Probiyotik içecekler grubunun en iyi Kvass çeşidi olarak bilinen pancar suyu faydaları saymakla bitmiyor. Fermantasyon yöntemiyle kırmızı pancardan elde edilen pancar suyunun içinde sadece; Çankırı kaya tuzu, kefir altı suyu mayası ve içme suyu bulunmaktadır.

   

  2x370 cc. Zeytinyağlı Kudret Narı

   

  Sarı Kantaron Yağı (250 ml.)

  Meserasyon yöntemi ile 1. sınıf ilk hasat zeytinyağında sarı kantaron çiçekleri 3 ay bekletilerek elde edilir.

  (Gıda olarak tüketmeye uygun) Soğuk pres (sıkım) yöntemi ile elde edilen sabit (baz) bir yağdır. Muhafaza koşulları Direkt güneş ışığından uzakta 10°c - 25°c arasında kuru yerde ve ağzı kapalı olarak ambalajında saklayınız. Haricen cildinize uygulayabilirsiniz.

   

  Şifa Ana & Fermente Atölye olarak ürünlerimizin hiçbirinin kimyasal madde ve pestisit (zirai ilaç kalıntısı) içermediğini belirtmekten gurur duyuyoruz. Uluslararası akredite laboratuvarlarda yapılmış analizlerimizi incelemek için tıklayınız.
  ₺640,00 KDV Dahil
  ₺750,00 KDV Dahil
 • Kampanyalı Ürünler

  Özellikle kadınsal problemler için mucizevi bir bitki olan "Hayıt"ın en faydalı formlarını bir araya getirdik. Üzerinde uzun süre çalışıp özenle hazırladığımız bu eşsiz set stoklarla sınırlıdır.

   

  Şifa Ana & Fermente Atölye olarak ürünlerimizin hiçbirinin kimyasal madde ve pestisit (zirai ilaç kalıntısı) içermediğini belirtmekten gurur duyuyoruz. Uluslararası akredite laboratuvarlarda yapılmış analizlerimizi incelemek için tıklayınız.
  ₺360,00 KDV Dahil
  ₺405,00 KDV Dahil
 • Kampanyalı Ürünler

  Şifa Ana & Fermente Atölye olarak sizler için en çok sevdiğiniz ürünleri bir araya getirdik. Bu şifalı set içerisinde 6 Adet (250 ml) Pancar kvass, 1 Adet (1000 cc) zerdeçallı  turşu, 1 Adet (500 ml) biberiye limon sirkesi bulunmaktadır.

   

  Şifa Ana & Fermente Atölye olarak ürünlerimizin hiçbirinin kimyasal madde ve pestisit (zirai ilaç kalıntısı) içermediğini belirtmekten gurur duyuyoruz. Uluslararası akredite laboratuvarlarda yapılmış analizlerimizi incelemek için tıklayınız.
  ₺420,00 KDV Dahil
  ₺480,00 KDV Dahil
 • Kampanyalı Ürünler

  Pancar Kvass (12x250 ml) cam şişede (kırmızı pancar suyu) Kırmızı pancarın fermente edilmesiyle elde edilen probiyotik bir içecektir. Pancar Kvass içeceği, şalgam tadını andırır ve oldukça zengin minerallere sahiptir. Pancar Kvass sağlıklıdır çünkü yaşayan dost bakteriler içerir. Pancar Kvass (Kırmızı pancar suyu) Şifa Ana & Fermente Atölye kalitesiyle daha sağlıklı.

   

  Probiyotik içecekler grubunun en iyi Kvass çeşidi olarak bilinen pancar suyu faydaları saymakla bitmiyor. Fermantasyon yöntemiyle kırmızı pancardan elde edilen pancar suyunun içinde sadece; Çankırı kaya tuzu, kefir altı suyu mayası ve içme suyu bulunmaktadır.

   

  Pancar Kvass tadı nasıldır? Diye merak ediyorsanız; Şalgama benzer bir tadı vardır. Yüzlerce memnun müşterilerimizin yorumlarını inceleyebilirsiniz.

   

  Şifa Ana & Fermente Atölye olarak ürünlerimizin hiçbirinin kimyasal madde ve pestisit (zirai ilaç kalıntısı) içermediğini belirtmekten gurur duyuyoruz. Uluslararası akredite laboratuvarlarda yapılmış analizlerimizi incelemek için tıklayınız.
  ₺580,00 KDV Dahil
  ₺660,00 KDV Dahil
 • Kampanyalı Ürünler

  Pancar Kvass (12x250 ml) detoks pet şişede (fermente edilmiş kırmızı pancar suyu) Kırmızı pancarın fermente edilmesiyle elde edilen probiyotik bir içecektir. Pancar Kvass içeceği, şalgam tadını andırır ve oldukça zengin minerallere sahiptir. Pancar Kvass sağlıklıdır çünkü yaşayan dost bakteriler içerir. Pancar Kvass (Kırmızı pancar suyu) Şifa Ana & Fermente Atölye kalitesiyle daha sağlıklı.

   

  Probiyotik içecekler grubunun en iyi Kvass çeşidi olarak bilinen pancar suyu faydaları saymakla bitmiyor. Fermantasyon yöntemiyle kırmızı pancardan elde edilen pancar suyunun içinde sadece; Çankırı kaya tuzu, kefir altı suyu mayası ve içme suyu bulunmaktadır.

   

  Pancar Kanji (12x250 ml) (baharatlı kırmızı pancar suyu) Kırmızı pancarın fermente edilmesiyle elde edilen probiyotik bir içecektir. Pancar Kanji içeceği, şalgam tadını andırır ve oldukça zengin minerallere sahiptir. Pancar Kanji sağlıklıdır çünkü yaşayan dost bakteriler içerir. Pancar Kanji (Baharatlı kırmızı pancar suyu) Şifa Ana & Fermente Atölye kalitesiyle daha sağlıklı.

   

  Probiyotik içecekler grubunun en iyi Kvass çeşidi olarak bilinen baharatlı pancar suyu faydaları saymakla bitmiyor. Fermantasyon yöntemiyle kırmızı pancardan elde edilen pancar suyunun içinde sadece; Kırmızı pancar, Havuç, Karabiber, Sarımsak, Hardal tohumu, Taze Zencefil, Kereviz tohumu, Defne yaprağı, Çankırı kaya tuzu, Başlangıç mayası olarak Sauerkraut suyu bulunmaktadır.

   

  Şifa Ana & Fermente Atölye olarak ürünlerimizin hiçbirinin kimyasal madde ve pestisit (zirai ilaç kalıntısı) içermediğini belirtmekten gurur duyuyoruz. Uluslararası akredite laboratuvarlarda yapılmış analizlerimizi incelemek için tıklayınız.
  ₺780,00 KDV Dahil
  ₺1.260,00 KDV Dahil
  %38 İndirim
  %38İndirim
  Ücretsiz Kargo
 • Kampanyalı Ürünler

  Pancar Kanji (500 ml) (baharatlı kırmızı pancar suyu) Kırmızı pancarın fermente edilmesiyle elde edilen probiyotik bir içecektir. Pancar Kanji içeceği, şalgam tadını andırır ve oldukça zengin minerallere sahiptir. Pancar Kanji sağlıklıdır çünkü yaşayan dost bakteriler içerir. Pancar Kanji (Baharatlı kırmızı pancar suyu) Şifa Ana & Fermente Atölye kalitesiyle daha sağlıklı.

   

  Probiyotik içecekler grubunun en iyi Kvass çeşidi olarak bilinen baharatlı pancar suyu faydaları saymakla bitmiyor. Fermantasyon yöntemiyle kırmızı pancardan elde edilen pancar suyunun içinde sadece; Kırmızı pancar, Havuç, Karabiber, Sarımsak, Hardal tohumu, Taze Zencefil, Kereviz tohumu, Defne yaprağı, Çankırı kaya tuzu, Başlangıç mayası olarak Sauerkraut suyu ve içme suyu bulunmaktadır.

   

  Pancar Kanji tadı nasıldır? Diye merak ediyorsanız; Şalgama benzer bir tadı vardır. 22 Yıllık Pancar Kanji tarifi ile tüm Türkiye'ye pancar kanji satışı yapıyoruz. Yüzlerce memnun müşterilerimizin yorumlarını inceleyebilirsiniz.

   

  Şifa Ana & Fermente Atölye olarak ürünlerimizin hiçbirinin kimyasal madde ve pestisit (zirai ilaç kalıntısı) içermediğini belirtmekten gurur duyuyoruz. Uluslararası akredite laboratuvarlarda yapılmış analizlerimizi incelemek için tıklayınız.
  ₺65,00 KDV Dahil
 • Kampanyalı Ürünler

  Pancar Kvass (6x250 ml) cam şişede (kırmızı pancar suyu) Kırmızı pancarın fermente edilmesiyle elde edilen probiyotik bir içecektir. Pancar Kvass içeceği, şalgam tadını andırır ve oldukça zengin minerallere sahiptir. Pancar Kvass sağlıklıdır çünkü yaşayan dost bakteriler içerir. Pancar Kvass (Kırmızı pancar suyu) Şifa Ana & Fermente Atölye kalitesiyle daha sağlıklı.

   

  Probiyotik içecekler grubunun en iyi Kvass çeşidi olarak bilinen pancar suyu faydaları saymakla bitmiyor. Fermantasyon yöntemiyle kırmızı pancardan elde edilen pancar suyunun içinde sadece; Çankırı kaya tuzu, kefir altı suyu mayası ve içme suyu bulunmaktadır.

   

  Pancar Kvass tadı nasıldır? Diye merak ediyorsanız; Şalgama benzer bir tadı vardır. Yüzlerce memnun müşterilerimizin yorumlarını inceleyebilirsiniz.

   

  Şifa Ana & Fermente Atölye olarak ürünlerimizin hiçbirinin kimyasal madde ve pestisit (zirai ilaç kalıntısı) içermediğini belirtmekten gurur duyuyoruz. Uluslararası akredite laboratuvarlarda yapılmış analizlerimizi incelemek için tıklayınız.
  ₺300,00 KDV Dahil
  ₺330,00 KDV Dahil
 • Kampanyalı Ürünler

  Alıç Sirkesi (4x500 ml)

  Sirkelerimiz tamamen ev yapımı yöntemle geleneksel şekilde üretilir, hiçbir koruyucu katkı içermez ve ihtiyaç da duymaz. Sirke yaşayan organizmalar içerir ve hep canlıdır, uygun koşullarda karanlık ve serin ortamda saklandığında raf ömrü yoktur, üzerinde oluşan ana dediğimiz oluşum, sirkeyi yaşatan organizmadır, ürünleri edindiğinizde ana oluşmaya devam edebilir, bu küf veya kef değil sirkenin özüdür ve çok kıymetlidir, sirkenin doğallığının ispatıdır. Su ile seyreltilerek tüketilebilir. Geleneksel Doğal fermantasyon ile elde edilir.

  Pastörize edilmez, Koruyucu, Renklendirici, Tatlandırıcı ve Aroma İçermez. Ürünün kapağı açıldıktan sonra, hava aldığı sürece tortu, renk değişimi ve sirke yüzeyinde ‘’sirke anası’’ adı verilen şeffaf bir tabaka oluşumu gözlenebilir. Bu bozulma belirtisi değildir ve sirke tekrar süzülerek kullanılır. Bu durum fermantasyonun devam ettiğini sirkenin pastörize ve filtre edilmediğini gösterir.

   

  Alıç Yapraklı Çay 25 Süzen Poşet (Hediye)

  Alıç yapraklı çay 25 süzen poşet

  Doğal ortamında yetişen bitkileri ve meyveleri özenle topluyor, kurutuyor ve abaka adı verilen bir muz türü “Musa textilis” yapraklarının kalın saplarından çıkan ve 10-25 yaprak taşıyan sürgünden elde edilen liflerden hazırlanan çay torbalarına paketliyoruz, Şifa Ana bitki ve meyve çaylarımız toprağından toplanıp, paketleme kısmına gelene kadar hiç bir katkı maddesi eklenmez, tamamen doğal süreçten geçer.

   

  Şifa Ana & Fermente Atölye olarak ürünlerimizin hiçbirinin kimyasal madde ve pestisit (zirai ilaç kalıntısı) içermediğini belirtmekten gurur duyuyoruz. Uluslararası akredite laboratuvarlarda yapılmış analizlerimizi incelemek için tıklayınız.
  ₺360,00 KDV Dahil
 • Kampanyalı Ürünler

  Pancar Kanji (12x250 ml) (baharatlı kırmızı pancar suyu) Kırmızı pancarın fermente edilmesiyle elde edilen probiyotik bir içecektir. Pancar Kanji içeceği, şalgam tadını andırır ve oldukça zengin minerallere sahiptir. Pancar Kanji sağlıklıdır çünkü yaşayan dost bakteriler içerir. Pancar Kanji (Baharatlı kırmızı pancar suyu) Şifa Ana & Fermente Atölye kalitesiyle daha sağlıklı.

   

  Probiyotik içecekler grubunun en iyi Kvass çeşidi olarak bilinen baharatlı pancar suyu faydaları saymakla bitmiyor. Fermantasyon yöntemiyle kırmızı pancardan elde edilen pancar suyunun içinde sadece; Kırmızı pancar, Havuç, Karabiber, Sarımsak, Hardal tohumu, Taze Zencefil, Kereviz tohumu, Defne yaprağı, Çankırı kaya tuzu, Başlangıç mayası olarak Sauerkraut suyu ve içme suyu bulunmaktadır.

   

  Pancar Kanji tadı nasıldır? Diye merak ediyorsanız; Şalgama benzer bir tadı vardır. 22 Yıllık Pancar Kanji tarifi ile tüm Türkiye'ye pancar kanji satışı yapıyoruz. Yüzlerce memnun müşterilerimizin yorumlarını inceleyebilirsiniz.

   

   

   

  Şifa Ana & Fermente Atölye olarak ürünlerimizin hiçbirinin kimyasal madde ve pestisit (zirai ilaç kalıntısı) içermediğini belirtmekten gurur duyuyoruz. Uluslararası akredite laboratuvarlarda yapılmış analizlerimizi incelemek için tıklayınız.
  ₺440,00 KDV Dahil
  ₺600,00 KDV Dahil
 • Kampanyalı Ürünler

   

  Şifa Ana & Fermente Atölye olarak ürünlerimizin hiçbirinin kimyasal madde ve pestisit (zirai ilaç kalıntısı) içermediğini belirtmekten gurur duyuyoruz. Uluslararası akredite laboratuvarlarda yapılmış analizlerimizi incelemek için tıklayınız.
  ₺800,00 KDV Dahil
  ₺885,00 KDV Dahil
  %10 İndirim
  %10İndirim
  Ücretsiz Kargo
  Yeni Ürün
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR